Sıkça Sorulan Sorular

Gün içinde Saat 14:00 e kadar olan siparişler aynı gün içinde kargo yapılır, Ancak; yoğunluk ve sipariş durumuna göre değişiklikler olabilir. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilmiş, siteden işlenmiş ve tarafınıza bilgi verilmektedir. Lütfen mailinizi kontrol ediniz, zaman zaman spam kutusuna düşeceğini göz önünde bulundurun. Siparişlerinizin genel durumunu sitemiz üzerinden siparişlerim bölümünde takip edebilirsiniz. Ürünler en geç 24 saat içinde kargoya teslim edilir.
Sistem güncellemeleri aynı gün yapılmakta olup, siparişiniz alınmış olup hazırlanma aşamasına kadar EFT bekleniyor olarak görünebilir. Gün sonunda kontrol ediniz.
Kargo takip numaraları akşam saat 18:00 den sonra güncellenmektedir. Kargo gönderim işlemleri kargo firması tarafından bize gün sonunda iletildiğinden dolayı lütfen saat 18:00 dan sonra kontrol ediniz. En geç 24 saat içinde kargo bilgileri güncellenmektedir
Lütfen ürünleri açmayın ve olduğu gibi muhafaza edin. Destek sistemimizden destek talebinde bulunun. Size en kısa zamanda dönüş yapılarak hata düzeltilecek ve gereği yapılacaktır.
Destek bölümünden bilgilerinizi ve taleplerinizi ileterek talep oluşturun
Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. 3D güvenli ödeme ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
Tüm içeriklerimiz de kullanılan ürünlerin ithalatı tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca tüm analiz raporları tarafımızca temin edilmektedir. Avrupa ve Amerika menşeili ürünler kullanılmakta olup, tüm ürünler yurt dışında bulunan firmamızın kendi tesislerimizde hazırlanmaktadır.