Hakkımızda


The Collection Vape Company, Ukrayna'da faaliyetlerini sürdürmekte olup, bulunduğumuz sektörde 2012 yılından beri kendisini geliştirerek yoluna devam eden, yurt dışında gerek fuarlarda gerekse bir çok sosyal alanda ülkemizi haklı gururla temsil etmeye gayret gösteren bir anlayışla; Türkiye de çalışmalarımıza 2014 başlamış olup son üç yıldır yurt dışında faaliyetlerimizi devam ettirmektedir. 5 yıla aşkın bir zaman içinde sektörde bir çok ilke imza atmanın haklı gururunu taşımakla beraber, tüm kullanıcılarımızın zaman içinde bizimle beraber aldığı hizmet ve ürünlerde ki memnuniyeti esas çizgimiz olmuş ve bu amaçla daha iyiye taşımak için değerli müşterilerimizle yolumuza devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; kaliteli bileşenler ve ürünler kullanımıyla ürünleri hep daha da iyiye ilkesini benimsemiştir. 
Türkiye de sektörümüzde bir çok ilke imza atmanın vermiş olduğu haklı gururla sizlerle olmak ve birlikteliğimizi geliştirip sürdürebilmek ana hedeflerimizdir.

 

VİZYONUMUZ

Uzun yılların tecrübesi ile sektörümüzde imza attığı kaliteli ve güvenilir ürünler ile ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında taahhüt ettiği kaliteyi yakalamak, sizlerle buluşturmak ve güçlü yapısını koruyarak, sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

MÜŞTERİ ANLAYIŞI 
Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Şeffaf Yaklaşım Anlayışı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

SAMİMİ İLETİŞİM

Güvenilir, girişimci, hızlı geri bildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ

Günümüzde yaşam koşullarının geldiği noktada sosyal refahın korunması adına kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir. Çevre, sağlık, eğitim, ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar, toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır. Tarafları olmadığımız karşı duruşlardan daha ziyade kendi isabetli çalışmalarımıza odaklanmak temel bilincimizdir.

Mühendis


Mühendis

Mühendis

İş Merkezi

Satış EkibimizYURT DIŞI FUAR KATILIMLARINDAN GÖRÜNTÜLER

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ 
TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN !

FacebookInstagram Sayfamız YouTube kanalımızGrup