Sürekli size özel kampanyalar
Whatsapp: 0505 995 38 78 (Pazartesi - Cuma 10.00 - 17.00 arası)
150 TL üzerine ücretsiz kargo

Sipariş Gönderim Detayları

- Sitemizden yapılan tüm alışverişler, anlaşmalı Sürat Kargo firması ile yapılmaktadır.
- Gün içerisin de verilen siparişler (Saat :15:00'e kadar) aynı gün kargoya verilir ancak; yoğun talepler olması durumunda en geç ertesi gün kargoya verilerek tarafınıza sms ile bilgilendirilecektir.  
Resmi tatiller, Cumartesi ve Pazar günleri gönderim yapılmamaktadır

- Resmi tatiller ve hafta sonları günlerinde ödemesi yapılan siparişler, bankalar tarafından onaylanmayacağı için, siparişler kargoya mesaiye başlanılan ilk iş günü teslim edilmektedir.
Tüm hazırlanan siparişlerin kargo şubesine teslimi, saat 15:00 dan sonra yapılır. Saat 15:00 a kadar siparişiniz kargoya verilinceye kadar, siparişiniz hazırlanıyor olarak görünecektir.
- Alışverişiniz de Türkiye'nin neresinde olursanız olun  5 TL sabit kargo tutarı olarak yansıyacaktır.
150 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz, kargo masrafları tarafımızdan karşılanarak anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo ile gönderilmektedir.
- Siparişleriniz kargoya verildikten kısa bir süre sonra, kargo takip numaranız, Sürat kargo sisteminden kısa mesaj olarak ve mail olarak gönderilecektir. (spam,gereksiz,junk v.b. klasörlerinide kontrol ediniz) Gelen takip numaranız ile  sitemizden ya da Sürat Kargo Takip Sistemi paketinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.
- Teslim alınmayan kargoların ücret iadesi, ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, geri dönüş kargo bedeli düşülerek iade yapılır.

Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.